Tvorba jednoduchých a rychlých www stránek

UPOZORNĚNÍ: Nabídka tvorby webů na e-stránce byla ukončena v roce 2012. Od té doby se věnuji už pouze terapii. A také už jsem v zaslouženém důchodu. Takže tento web už má hodnotu pouze nostalgickou :-). Všem svým zákazníkům děkuji za přízeň.

Proč jednoduchých?
Náš kreativní ředitel není příliš bystrý a většině textů na internetu příliš nerozumí. Podle sebe tvrdí, že inteligence čtenářů internetu nepřesahuje úroveň žáků páté třídy, ale že po nich nemůžeme chtít, aby tuto svou mozkovou kapacitu využívali celou.
Pokud text vytvoří náš kreativní ředitel, můžete mít jistotu, že mu porozumí i čtenáři vašich stránek.
Proč rychlých?
Našemu webmasterovi jsme už dávno přestali proplácet telefony. Jelikož pracuje doma a na internet se roky připojoval pomalou telefonní linkou, byl nucen naučit se psát velmi úsporný kód, jinak by se za telefon nedoplatil.
Pokud stránku vytvoří náš webmaster, můžete mít jistotu, že při jejím prohlížení ušetří za telefon i čtenáři vašich stránek.
Proč rychlých i jednoduchých?
Náš výtvarník není příliš pracovitý, takže odmítá dělat grafiku, která není nezbytně nutná, což podle něj není téměř žádná. Naopak se chlubí znalostí počítačové typografie a tvrdí, že www stránku lze vyzdobit pouze písmem a barevnými fotografiemi.
Pokud stránku vytvoří náš grafik, můžete mít jistotu, že nebude obsahovat zbytečnou grafiku a zároveň bude v souladu s typografickými pravidly.
Zkuste rychlé a jednoduché řešení – napište e-stránce.
Proč zadat vytvoření www prezentace u e-stránky?
Náš spisovatel se donedávna živil tvorbou technické dokumentace pro špičkové informační systémy. Chlubí se tím, že napsal několik komerčně úspěšných knih. Je zvyklý publikovat a internet si zvolil za své působiště proto, že se na něm publikuje efektivně.
Pokud stránku vytvoří náš spisovatel, pravděpodobně vám neudělá ostudu.
Na Vaši zprávu se těší:
Ing. Jan Havelka
Ing. Jan Havelka,
kreativní ředitel, webmaster, grafik, marketingový specialista a spisovatel e-stránky

Napsali o nás

Díky webu a reklamní kampani na vyhledávačích jsme získali nové zakázky za mnoho milionů. Po prvním úspěšném roce jsme zvýšili rozpočet na reklamní kampaň více než dvojnásobně, protože podle našich aktuálních zkušeností je internetová reklama od e-stránky naprosto nejefektivnější reklamou ze všech.

Leoš Havran, www.hconsult.cz.  

 

NOVINKA – levné a účinné testování webů. Viz Testování webů.

Nové www stránky - ukázky našich prací z posledních měsíců:

ARTIP umělecká agentura

ALBET metal

www.odtahvozidel.cz

Miroslav Beran, Radotín - kácení stromů

Časopis Šemík, Radotín

Autoservis Svátek, Černošice

web Fotograf Voleman

Terapie